Beánia Technikov
2019

Beánia predstavuje prijatie nových študentov medzi seba. Je to ples s vynikajúcim programom a množstvom zábavy. Každý rok máme pre vás pripravených množstvo súťaží, kapely, DJa, tombolu a mnoho iného.

Čo je to Beánia?

Beánia predstavuje prijatie nových študentov medzi seba. Je to ples s vynikajúcim programom a množstvom zábavy. Študentský parlament ho organizoval každoročne s názvom Beánia elektrotechnikov a informatikov. Tento ročník beánie nebude určený iba pre fakulty Fei a Fiit, ale na základe spolupráce so Študentským cechom strojárov aj pre fakultu Sjf. Nesie teda názov Beánia Technikov a uskutoční sa 7.11.2019 v spoločenskej sále na internáte Mladá Garda. Pozvaní sú všetci študenti, absolventi, ich priatelia a milovníci dobrej zábavy. 

O kvalitnú zábavu sa postarajú známe kapely, DJ, tombola, súťaže a mnoho iného. Predchádzajúce ročníky si môžete pozrieť na stránke www.beania.sk .

Program

Program tohtoročnej beánie zverejníme v októbri.

Podporte nás

Bez pomoci partnerov a dobrovoľníkov by sme všetci na béaniu mohli zabudnúť! Ak máte záujem zviditeľniť meno svojej firmy a zasponzorovať Beániu Technikov 2019, napíšte nám na rada@speai.sk. Veľmi radi sa s Vami stretneme a prediskutujeme rôzne možnosti spolupráce.

Prejsť na začiatok