Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/6/4/649396bc-aff7-4a93-b1c8-8dd4f0b73c68/speai.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/6/4/649396bc-aff7-4a93-b1c8-8dd4f0b73c68/speai.sk/web/wp-config.php on line 70
Posilňovňa – Študentský Parlament EaI STU

Posilňovňa JUNÁK

Bývaš na internáte Mladosť a hľadáš miesto, kde si môžeš zacvičiť? Práve si našiel!

ŠP EaI spravuje posilňovňu priamo na internáte na blokoch A/B v priestoroch bývalého klubu ELAM. Stačí sa stať naším členom a prispieť členský poplatok na prevádzku Posilňovne Junák.

Registrácia

Hromadná registrácia prebieha koncom septembra/začiatkom októbra a vo februári.

Na registráciu si prines fotku (ako na OP), ubytovací preukaz a členský poplatok.

Termín hromadnej registrácie sleduj na našej facebookovej stránke, instagrame alebo na discordoch. Ak sa v dané termíny nebudeš môcť zúčastniť registrácie, napíš na posilnovnajunak@speai.sk alebo na naše sociálne siete a dohodneme sa na termíne.

 

Ročné členské 60€

Polročné členské 35€.

Registrácia pred cvičením

Pred tým ako pôjdeš cvičiť sa registruj na linku https://appt.link/speai/junak vyhneš sa tak tomu, že vás v posilňovni bude naraz veľa a ty budeš musieť čakať kým sa ti uvoľní stroj. Upozorňujeme, že ak prídeš bez registrácie alebo naopak si vytvoríš registráciu a neprídeš cvičiť a my ťa pritom prichytíme, zapíše sa ti to do záznamov a ak sa to stane 3-krát dostaneš zákaz chodiť do posilňovne.

Prejsť na začiatok

0